Nāc Burāt

Jauns vai vecs, meitene vai zēns, Engurnieks vai Gulbennieks, burātājs vai mežstrādnieks.

Jahtklubs Engure piedāvā apgūt burāšanu interesentiem visās paaudzēs.

Pašiem mazākajiem, no 7 gadiem līdz 14, burāšanas apmācību uzsākt palīdzēs treneris Gatis. Jaunie burātāji apgūst burāšanas pamatus un arī praktiskās iemaņas ar Optimist klases jahtiņām.

Jaunieši, kuri ir pienācīgi apguvuši pamatus un gatavi nākošam solim, uzsāks apmācību ar Cadet un Laser klases jahtu vecumā no 12 gadiem līdz pat vidusskolas beigšanai. Ja Tu vēl mācies skolā bet esi jau izaudzis no Optimist vecuma, arī tad palīdzēsim iemācīties burāt ar Cadet vai Laser klases jahtu.

Tiem, kas ir jau izauguši no skolas vecuma, arī ir iespēja apgūt burāšanu. Ar Laser klases jahtām Jūs varēsiet burāt līdz pat sirmam vecumam. Bet ja ir doma par tālāku ūdeņu sasniegšanu, tad vari pievienoties komandai un burāt ar Jūras sacensību jahtām. Priekšzināšanas nav obligātas, azarts un cīņas spars tiks uzskatīts par pietiekošu, lai Jūs būtu gatavs apgūt burāšanu. Lielajiem burāšans treniņi notiek gan Engurē gan arī Rīgā. Ir iespējas piedalīties jahtu pārdzīšanā starp ostām un arī augot pieredzei un prasmei būs iespēja piedalīties sacensībās Latvijā un arī kaimiņvalstīs. Piedāvājam arī apmācību individuāli un grupās ar Laser klases jahtu un Micro klases ķīļjahtu.

Jaunos burātājus aicinam uz treniņiem vasaras sezonā Engures ostā līdz četrām reizēm nedēļā. Vairāk informācijas varat iegūt rakstot uz e-mail adresi gikefabo(at)gmail.com

Pieaugušos interesentus lūgums rakstīt uz e-mail adresi gikefabo@gmail.com tālākas informācijas iegūšanai.

Uz Tikšanos

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s