Maratons Var Sākties

Maratons Bilde

Jūlija beigās uzsāksim Kurzemes Burāšanas Maratonu, kuru organizē Jahtklubs Engure un Rojas Zēģelētāju skola sadarbībā ar Rojas ostu, Rojas pašvaldību un Engures pašvaldību. Kurzemes maratons sastāvēs no vairākām regatēm, kurās varēs piedalīties Optimist un Laser klašu švertlaivas un jūras sacensību jahtas.

Maratons sāksies ar Rojas Lielo Balvu, kura notiks 25. un 26. jūlijā. Regates nolikums ir atrodams LZS mājaslapas sadaļā – kalendārs. Regatē var piedalīties Optimist, Laser un jūras sacensību jahtas.

Pēc Rojas Lielās balvas, atkarībā no laika apstākļiem, tiks organizēts Laser jahtu pārbrauciens Roja – Engure. Plānots 27. vai 28. jūlijā. Engurē, dienu pirms Engures Kausa, notiks treniņregate Optimist, Laser klasēm un jūras sacensību jahtām.

No 31. jūlija līdz 02. augustam būs otrā maratona regate – Engures Kauss. Optimist un Laser klases sacentīsies trīs dienu garumā, bet jūras sacensību jahtām regate notiks sestdien un svētdien. Engures kausa nolikums ir pieejams LZS mājas lapā, kā arī Engures Kausa mājas lapā, kur ir iespējams veikt priekšlaicīgu reģistrāciju.

Uzreiz pēc Engures kausa, pirmdienas pēcpusdienā, startēs Double Handed regate no Engures ostas. Regatē var piedalīties jūras sacensību jahtas, kuru komandā ir tikai divi dalībnieki. Regatei tiks dots starts 03. augusta pēcpusdienā 16:00 un dalībnieki dosies divu dienu distancē. Reģistrācija Double Handed regatei un nolikums ir pieejami regates mājas lapā, kā arī nolikums ir pieejams LZS mājas lapas sadaļā – kalendārs.

Noslēdzošā Kurzemes Maratona regate būs Roņu Pirts Regate, kura šogad atgriežas Engurē un pirmais posms startēs ceturtdienas vēlā vakarā kā nakts posms. Roņu Pirts regatē var piedalīties jūras sacensību jahtas. Nolikums un reģistrācija pieejami regates mājas lapā, kā arī LZS mājas lapas sadaļā – kalendārs. Roņu Pirts regate notiks tradicionālajā formātā ar diviem offshore posmiem un diviem pretvēja/pavēja posmiem pie Roņu salas.

Svētdienas vakarā, 09. augustā, pēdējā regate finišēs Engures ostā un ar to noslēgsies šī gada Kurzemes Burāšanas Maratons. Jahtām, kuras būs piedalījušās visās četrās regatēs, tiks pasniegtas piemiņas balvas par izturību.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s