Roņu Pirts Regate 2019

Roņu Bilde 2019Augusta otrās nedēļas nogalē startēja ikgadējā jūras sacensību jahtu regate – Roņu Pirts Regate 2019. Šogad regate pulcēja 22 jahtas, kuras tika iedalītas divās grupās. LYS1 grupā startēja 10 jahtas un LYS2 grupā startēja 12 jahtas. Regatē dalībniekiem bija jāveic četri dažādi posmi, no kuriem divi posmi notika īsajās pie vēja / pavēja distancēs un divi posmi garajās distancēs.

Pirmais posms bija garajā distancē Mērsrags – Roņu sala, kuru atbalstīja uzņēmums Nākotne. Posma starts tika dots piektdienas pusdienlaikā pie Mērsraga ostas un pievakarē visi dalībnieki jau finišēja Roņusalas ostā. Sestdien pie Roņu salas notika divi īsies posmi, kurus atbalstīja uzņēmums Elektrika. Pēdējā dienā agri no rīta tika dots starts pēdējam posmam no Roņu salas uz Mērsragu. Pēcpusdienā visas jahtas finišēja Mērsraga ostā, kur notika labāko apbalvošana un regates noslēgums.

Trīs dienu laikā dalībnieki sastapās ar lēnu un mērenu vēju pirmajā posmā, spirgtu sacensību vēju otrajā sacensību dienā un brāzmainu vēju ar negaisa mākoņiem pēdējā regates posmā. LYS1 grupā trešo vietu izcīnīja jahta Guru, otrajā vietā jahta Project A1 un uzvarētājs jahta Spirit. LYS2 grupā trešo vietu izcīnīja jahta Elixir, otrajā vietā jahta Irisha un uzvarētāji jahta Diks.

Roņu salā dalībniekus ar savu koncertu priecēja grupa Lavrix Band. Lielu paldies sakam mūsu atbalstītājiem. Gaļas izstrādājumu ražotājam “Nākotne” par balvām pirmā posma labākajiem burātājiem. Uzņēmumam “Elektrika” un jahtai Irisha par atbalstu un balvām otrās sacensību dienas labākajiem. Kafejnīcai “Leningrad” un alusdarītavai “Nomadu Alus” par dāvanām sacensību dalībniekiem. Alusdarītavai “Miķeļa Alus” par ilggadēju regates atbalstu. Uzņēmumiem “Skudras” un “First House” par garšīgajām vistiņām dalībniekiem. Uzņēmumam “Rideļu Dzirnavas” par sagādāto mūziku, kura priecēja dalībniekus Roņu salā. “RedBull” par atspirdzinošajiem dzērieniem. Uzņēmumam “Watt & Veke” par sagādātajām balvām dalībniekiem. Paldies Mērsraga jahtu ostai un Roņusalas ostai par dalībieku uzņemšanu. Vislielākais paldies cilvēkiem, pateicoties kuriem šī regate tapa – Kārlim Kozlovskim, Uģim Skrupskim, Agnesei Kozlovskai. Un speciāls paldies kapteinim Mārim Kalnam un komandai ar jahtu Anna Roza, kura jau atkal kārtējo gadu nodrošināja regates tiesnešu veiksmīgu darbību. Uz tikšanos nākošgad.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s