Lietuvas Burāšanas Kauss – Nida

Nida JKE

No 10. līdz 12. maijam jahtkluba jaunieši devās uz šī gada pirmo regati. Uz Nidu sacensties brauca trīs optimist burātāji, Ulla Katrīna Dubra, Tīna Fišere-Blumberga un Ralfs Bite. Ralfam šīs bija pirmās lielās sacensības ārpus Latvijas. Pirmā sacensību diena pagāja ar bezvēju un starti netika doti. Otrajā dienā devāmies uz ūdens mērenā vējā un tika nobraukst pilnībā viens starts. Tika dots arī otrais starts, bet migla pārtrauca šo braucienu un visiem nācās atgriezties krastā. Pēdējā sacensību dienā tika veikti trīs braucieni.

Ullai veiksmīgs bija pirmās dienas starts, bet izrādījās tomēr falšstarts un netika ieskaitīts. Otrajā startā Ulla bija stabilā otrajā vietā, bet migla to pārtrauca. Pēdējā sacensību dienā Ulla uzrādīja stabilu sniegumu un kopvērtējumā 13 vieta no 29 dalībniekiem un 5 vieta meiteņu konkurencē.

Tīnai pirmajā dienā nefinišēts starts, bet pēdējā sacensību dienā stabils un pārliecinošs sniegums visos trijos startos ierindojoties 30, 30 un 26 vietās no 78 dalībniekiem. Kopvērtējumā 42 vieta un devītā no meitenēm.

Ralfam pirmās lielās sacensības, pirmajā braucienā 69 vieta, bet tad Ralfs patstāvīgi uzlaboja savu sniegumu startu no starta un beigās kopvērtējumā 61 no 77 dalībniekiem.

Visi jaunieši ļoti labi tika galā ar sacensību startiem un uzdevumiem. Nepaveicās startā un vēl pa kādai kļūdiņai, bet progress bija redzams visos jauniešos.

Uz sacensībām jauniešus pavadīja treneris Ģirts un krasta dzīvi organizēja Kristīne. Paldies arī Ralfa tētim Jurim par palīdzību un atbalstu svētdienā laivu krāmēšanā Nidā pēc sacensībām.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s