100 jūdžu regate

100 jūdzes16. un 17. jūnijā lielākā Jahtkluba Engure jahta Bella piedalījās Pilsētas jahtkluba organizētajā 100 jūdžu regatē. Regate ir interesanta ar to, ka jahtas komandā var būt tikai divi komandas locekļi. Uz jahtas Bella komandā startēja Almants Reinbergs un Toms Fišers-Blumbergs. Visām jahtām bija jāveic distance no Pilsētas jahtkluba līdz Mērsraga ostas pieņemšanas bojai un, apņemot boju pie Lielupes ietekas, atgriezties Rīgā. Sacensības pagāja mērenos laika apstākļos ar mainīgu vēja stiprumu. Jahta Bella distancē pavadīja nedaudz vairāk par 19 stundām. Savā grupā deviņu jahtu konkurencē Bella ierindojās 7. vietā. Pirmo vietu izcīnīja jahta Extra Brut.

Mazāko jahtu grupā uz starta stājās sešas jahtas. Uzvaru izcīnīja jahta Irisha. Otrajā vietā jahta Abava, kura bija vienīgā jahta kas startēja solo režīmā (tikai viens komandas loceklis).