BMW Youth Sailing Cup 2018 – Klaipēda

Klaipeda

Skola beigusies un jau jūnijā jaunieši devās uz pirmo izbraukuma regati Lietuvā. No 15. līdz 17. jūnijam Klaipēdā jaunie burātāji piedalījās BMW Jauniešu burāšanas kausa posmā. Uz sacensībām devās Optimist burātāji Daniels Ēriks Markovs, Elza Bērziņa, Ulla Katrīna Dubra, Kristiāna Paula Sīmane, Kārlis Dubra un Laser 4,7 burātāja Leila Helga Sāra Tolstika. Sacensības notika trīs dienas mainīgos apstākļos ar pārsvarā mērenu vēju. Visās klasēs tika veikti septiņi braucieni.

Sāra, Laser 4,7 klasē desmit sportistu konkurencē, kopvērtējumā izcīnīja otro vietu. Tikai nedaudz pietrūka līdz uzvarai. Toties meiteņu ieskaitē apsteidza visas savas konkurentes un Sārai pirmā vieta. Optimist A grupā, 16 sportistu konkurencē, Kārlis palika uzreiz aiz pjedestāla un ceturtā vieta. Šajā grupā startēja arī Elza, kurai šīs bija pirmās sacensības. Elzai kopvērtējumā 14. vieta. Mazākajā Optimist B grupā, 15 sportistu konkurencē, augstākais sasniegums Paulai, kura kopvērtējumā izcīnīja trešo goda pjedestāla pakāpienu un pirmā vieta starp meitenēm. Ulla kopvērtējumā tūlīt aiz Paulas ceturtajā vietā un meiteņu ieskaitē otrā vieta. Danielam kopvērtējumā sestā vieta.

Jauniešu uz sacensībām pavadīja mūsu treneris Gatis un Ainārs.